OFERTA

SZKOLENIA PODSTAWOWE, DODATKOWE, UZUPEŁNIAJĄCE

MATERIAŁY DO NAUKI GRATIS!!!

MOŻLIWOŚĆ KURSU W WYBRANYM TRYBIE: PORANNY, WIECZOROWY, WEEKENDOWY, EKSPRESOWY

ATRAKCYJNA CENA Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZŁOŻENIA NA RATY, UWAGA! RATY ZERO PROCENT!!!

MIŁA BEZSTRESOWA ATMOSFERA, INSTRUKTOR ZE STOICKIM SPOKOJEM

JAZDY NA RENAULT CLIO 3 Z KLIMATYZACJĄ

JAK UCZYMY - nasze atuty

Naszą misją jest jak najlepsze wykształcenie przyszłych kierowców nie tylko po to, aby zdali egzamin za pierwszym raz, ale też po to, aby nie stanowili zagrożenia na drodze dla siebie i dla innych. 

Co sprawia, że jesteśmy najlepsi?

1. Wiemy, że połowa sukcesu to dobry instruktor. Jesteśmy ośrodkiem nauki jazdy, w której pracują najlepsi instruktorzy z naszego terenu. Są to osoby starannie dobrane spośród wielu kandydatów chętnych do pracy w naszej firmie, są cierpliwi, nigdy nie podnoszą głosu, a przede wszystkim doskonale znają przepisy ruchu drogowego. W naszych rękach możesz czuć się bezpiecznie.

2. Nie marnujemy Twojego czasu i pieniędzy, a tego nie oferuje nikt inny. Szczególny nacisk kładziemy na przemieszczanie się trasami, które są najczęściej wybierane na egzaminie państwowym. W przeciwieństwie do innych lokalnych ośrodków nauki jazdy, szukających oszczędności wszędzie, 60 minut każdej Twojej jazdy w całości przeznaczamy na jazdę samochodem. U nas możesz mieć pewność, iż instruktorzy nie będą załatwiać swoich prywatnych spraw w trakcie szkolenia oraz, że będą skupieni tylko i wyłącznie na Tobie oraz tylko do Twojej dyspozycji!

3. Szkolimy bezstresowo. Twój komfort psychiczny w czasie jazdy jest dla nas sprawą priorytetową, bo mamy świadomość jak ogromny ma to wpływ na tok Twojego nauczania. Dbamy więc o to, aby atmosfera w czasie praktyk była bezstresowa, abyś mógł czerpać z jazdy samochodem maksimum przyjemności , a relacja kursant-instruktor opierała się na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu.

4. Traktujemy każdego indywidualnie. Doskonale rozumiemy jak istotne jest indywidualne podejście do kursanta, gdyż każdy człowiek posiada inne predyspozycje do kierowania pojazdem. Nikt przecież nie rodzi się kierowcą.

5. Szkolimy bezpiecznie. Z nami nauczysz się jeździć bezpiecznie, poznasz trasy egzaminacyjne i przekonasz się, że jazda samochodem wcale nie jest taka trudna, nauczymy Cię jak zostać kierowcą, który widzi i rozumie ruch drogowy z wielu perspektyw.

6. Szkolimy skutecznie. Większość naszych kursantów egzamin teoretyczny i praktyczny zdaje za pierwszym razem, przez co oszczędza na kolejnej opłacie egzaminacyjnej i nie traci czasu ani pieniędzy na jazdy dodatkowe. Twój zdany egzamin to nasz sukces i wyznacznik jakości!

7. Dostosowujemy się do Twojego rozkładu dnia. Szkoła, praca i obowiązki nie muszą Ci przeszkodzić w zrobieniu prawa jazdy. Dostosujemy się do Twojego rozkładu dnia. Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

8. Szanujemy Twój wolny czas i ustalimy za Ciebie egzamin państwowy. U nas nie musisz tracić czasu na dojazd do ośrodka egzaminacyjnego tylko po to by ustalić egzamin. Pomożemy Ci w skompletowaniu wszystkich dokumentów i ustalimy egzamin za Ciebie.

  •  
  •  

 

OSK ŻBIK
Piotr Walczak
ul. B. Jeziorkowskiej 10
64 - 100 Leszno
tel. 603-103-196

Co i jak?